Kontakt os

Græsfrøavl
Kontakt os på nedenstående telefon eller mail, og få en uforbindende vurdering af, om der netop på din ejendom er mulighed for produktion af frø til Barenbrug, og opnå de klare fordele der er, når man har et nært partnerskab med sit frøfirma.

 

Jylland Øst
Jylland Vest

Jylland Nord

Øst for Storebælt

og Sverige

Øst for Storebælt Fyn & Øerne

Avlschef

Poul Sejersen

Frøavlskonsulent

Christian Hansen

Frøavlskonsulent

Kristian Frederiksen

Frøavlskonsulent
Lars Kruse Andersen

Frøavlskonsulent          Morten Bach Jensen                 

Frøavlskonsulent                    

Henrik S. Larsen

                 

psejersen@barenbrug.dk

chansen@barenbrug.dk

kfrederiksen@barenbrug.com

landersen@barenbrug.dk

mbjensen@barenbrug.dk

hlarsen@barenbrug.dk

  Tlf: 7662 0054   Tlf: 2964 5873 Tlf: 6114 2599 Tlf: 2939 8775
           
Mobil: 2018 5401 Mobil: 2964 5836 Mobil: 9363 5577 Mobil: 2964 5873 Mobil: 6114 2599 Mobil: 2939 8775

Kontor:

N P Danmarksvej 3,

Kontor:

Plantagevej 4

Kontor: 

Nørredigevej 64

Kontor:

Gribskovvej 17

Kontor:

Skørpingevej 24

 

Skåstrupvej 36

8732 Hovedgård 7200 Grindsted 9440 Aabybro 3400 Hillerød 4200 Slagelse

5400 Bogense 

tilbage